Mozilla Thunderbird - konfiguracja konta pocztowego

Poniżej przedstawiamy sposób w jaki należy skonfigurować konto pocztowe w programie Mozilla Thunderbird. Po przejściu 6 prostych kroków konfiguracji konta pocztowego można już odbierać i wysyłać pocztę elektroniczną. Prezentowana konfiguracja konta pocztowego pozwala na korzystanie z poczty e-mail w ramach usługi hostingowej świadczonej na serwerach WebReklamy w ramach domen klienta przypisanych do konta hostingowego (serwera).

Z rozwijanego menu wybierz "Opcje" klikając w strzałkę po prawej stronie, a następnie "Konfiguracja kont".

Rozwiń okno "Czynności" i z listy wybierz "Dodaj konfigurację konta pocztowego".

W pole "Twoje imię lub nazwisko lub pseudonim" wprowadź tekst który będzie wyświetlany odbiorcom wiadomości pocztowych wysłanych przez Ciebie, w pole "Adres e-mail" wprowadź pełny adres e-mail dla którego konfigurujesz konto pocztowe, a w polu "Hasło" wpisz swoje hasło do tego adresu pocztowego. Kliknij "kontynuuj"

Wyświetlą się automatycznie znalezione ustawienia, które mogą jednak nie być odpowiednie. Dlatego należy wybrać opcję "Konfiguracja zaawansowana".

Po kliknięciu konfiguracji zaawansowanej pojawią się wszystkie dostępne opcje, które należy uzupełnić na podstawie własnych danych konfiguracyjnych. Przycisk "gotowe" jest w tym momencie niedostępny do wyboru. Należy kliknąć "wykryj ponownie".

Jeśli wszystkie dane zostały wprowadzone poprawnie, to przycisk "gotowe" stanie się dostępny do kliknięcia. Należy go wybrać.

Gratulacje! Konfiguracja klienta pocztowego została zakończona.

12345678910

Aktualna ocena: 5/10 - na podstawie 207 głosów.

Uzasadnij swoją ocenę

Anuluj

Inne zagadnienia związane z tym tematem:
Adres
WebReklama

ul. Białostocka 24 lok. 111

03-741 Warszawa

Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
Śledź nas
©WebReklama Wszelkie prawa zastrzeżone - All Rights Reserved.